Centrum Usług Społecznych w Słupnie

Poradnictwo psychologiczne

POMOC PSYCHOLOGICZNA

 Z myślą o wsparciu i niesieniu Państwu pomocy w skomplikowanych sytuacjach życiowych – zarówno osobistych, rodzinnych, jak i zawodowych, w celu zadbania o kondycję psychiczną zapraszamy  do skorzystania z  szerokiego zakresu pomocy oferowanych usług psychologicznych:

-   wsparcie psychologiczne dla osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Oferowana pomoc psychologiczna prowadzona jest zarówno w ramach terapii krótkoterminowej, jak i cyklicznych spotkań z psychologiem;

- wsparcie psychologiczne dla rodziców oraz opiekunów. W tym zakresie znajdują się zagadnienia związane z sytuacją dziecka w rodzinie, jego rozwojem w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz nastoletnim.

Zajmujemy się psychoedukacją poznawczą oraz emocjonalną dziecka;

-  wsparcie psychologiczne w kryzysie indywidualnym. Wspieramy Państwa w trudnych chwilach. Odejście bliskiej osoby czy śmierć bliskiego, z pewnością należą do przeżyć traumatycznych, w przeżyciu których pomagamy.

Zapraszamy dzieci i młodzież, ich rodziców, osoby starsze, samotne  oraz wszystkich z terenu gminy Słupno, którzy tej pomocy potrzebują.

Termin spotkania ustalany po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem: 24 261 95 54 lub pod adresem mailowym: psycholog@gops.slupno.eu