Centrum Usług Społecznych w Słupnie

PRACA ŚRODOWISKOWA pn. „Prowadzenie animacji społeczności lokalnych na terenie Gminy Słupno”

Artykuły

Piknik

Przejdź do - Piknik

Dnia 19 maja 2023r. odbył się piknik wieńczący projekt pod nazwą ,,Centrum Usług Społecznych w Gminie Słupno'' z cyklu animacji społeczności lokalnej.

Nowe życie starych ubrań

Przejdź do - Nowe życie starych ubrań

Kolejne zajęcia z cyklu animacji społeczności lokalnej w ramach projektu ,,Centrum Usług Społecznych w Gminie Słupno'' dotyczyły spotkania ze stylistką/projektantką. Osoba prowadząca zachęcała do samodzielnego przerabiania i ozdabiania odzieży.

Ozdoby wielkanocne

Przejdź do - Ozdoby wielkanocne

W ramach projektu ,,Centrum Usług Społecznych w Gminie Słupno" w dniu 3 kwietnia 2023r. z cyklu animacji społeczności lokalnej odbyło się spotkanie, podczas którego uczestnicy wspólnie przygotowali ozdoby wielkanocne.

Teambuilding dla wolontariuszy

Przejdź do - Teambuilding dla wolontariuszy

W ramach projektu ,,Centrum Usług Społecznych w Gminie Słupno'' w dniu 31 marca 2023r. z cyklu animacji społeczności lokalnej odbyło się spotkanie integrujące oraz promujące grupę wolontariuszy.

Dzień tańca

Przejdź do - Dzień tańca

W ramach projektu ,,Centrum Usług Społecznych w Gminie Słupno'' w dniu 10 luty 2023r. z cyklu animacji społeczności lokalnej odbyły się zajęcia taneczne.

Maski karnawałowe

Przejdź do - Maski karnawałowe

Kolejne zajęcia z cyklu animacji społeczności lokalnej w ramach projektu ,,Centrum Usług Społecznych w Gminie Słupno'' dotyczyły przygotowania masek karnawałowych.

Mikołajkowy hand-made

Przejdź do - Mikołajkowy hand-made

Dnia 5 grudnia 2022r. w ramach projektu ,,Centrum Usług Społecznych w Gminie Słupno'' z cyklu animacji społeczności lokalnej odbyło się spotkanie, podczas którego uczestnicy wykonali ozdobne świece zapachowe.

Bingo !

Przejdź do - Bingo !

Dnia 23 listopada 2022r. w ramach projektu ,,Centrum Usług Społecznych w Gminie Słupno'' z cyklu animacji społeczności lokalnej odbyło się spotkanie, podczas którego uczestnicy wzięli udział w rozgrywkach Bingo.

Rozgrywki Bingo

Przejdź do - Rozgrywki Bingo

Centrum Usług Społecznych w Słupnie zaprasza do zapisów na wspólne rozgrywki w Bingo z cyklu zajęć animacji społeczności lokalnej.

W zdrowym ciele - zdrowy duch

Przejdź do - W zdrowym ciele - zdrowy duch

Dnia 7 listopada 2022r. w ramach projektu ,,Centrum Usług Społecznych w Gminie Słupno'' z cyklu animacji społeczności lokalnej odbyło się spotkanie pn. ,,W zdrowym ciele - zdrowy duch''. Celem spotkania była popularyzacja zasad zdrowego stylu życia, a w szczególności aktywności fizycznej.