PRACA ŚRODOWISKOWA pn. „Prowadzenie animacji społeczności lokalnych na terenie Gminy Słupno”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Maski karnawałowe

Przejdź do - Maski karnawałowe

Kolejne zajęcia z cyklu animacji społeczności lokalnej w ramach projektu ,,Centrum Usług Społecznych w Gminie Słupno'' dotyczyły przygotowania masek karnawałowych.

Mikołajkowy hand-made

Przejdź do - Mikołajkowy hand-made

Dnia 5 grudnia 2022r. w ramach projektu ,,Centrum Usług Społecznych w Gminie Słupno'' z cyklu animacji społeczności lokalnej odbyło się spotkanie, podczas którego uczestnicy wykonali ozdobne świece zapachowe.

Bingo !

Przejdź do - Bingo !

Dnia 23 listopada 2022r. w ramach projektu ,,Centrum Usług Społecznych w Gminie Słupno'' z cyklu animacji społeczności lokalnej odbyło się spotkanie, podczas którego uczestnicy wzięli udział w rozgrywkach Bingo.

Rozgrywki Bingo

Przejdź do - Rozgrywki Bingo

Centrum Usług Społecznych w Słupnie zaprasza do zapisów na wspólne rozgrywki w Bingo z cyklu zajęć animacji społeczności lokalnej.

W zdrowym ciele - zdrowy duch

Przejdź do - W zdrowym ciele - zdrowy duch

Dnia 7 listopada 2022r. w ramach projektu ,,Centrum Usług Społecznych w Gminie Słupno'' z cyklu animacji społeczności lokalnej odbyło się spotkanie pn. ,,W zdrowym ciele - zdrowy duch''. Celem spotkania była popularyzacja zasad zdrowego stylu życia, a w szczególności aktywności fizycznej.

Promocja książki autorstwa Anny Włochowskiej

Przejdź do - Promocja książki autorstwa Anny Włochowskiej

Dnia 24 października 2022r. w ramach projektu ,,Centrum Usług Społecznych w Gminie Słupno'' z cyklu animacji społeczności lokalnej odbyło się spotkanie promujące książkę autorstwa Anny Włochowskiej ,,Przygody kapitana Krzysia''.

Z cyklu animacji społeczności lokalnej - promocja książki autorstwa Anny Włochowskiej

Przejdź do - Z cyklu animacji społeczności lokalnej - promocja  książki autorstwa Anny Włochowskiej

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

Przejdź do - Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

W ramach projektu ,,Centrum Usług Społecznych w Gminie Słupno'' w dniu 11 października 2022r. z cyklu animacji społeczności lokalnej odbyło się spotkanie poświęcone Międzynarodowemu Dniu Osób Starszych.

Święto brokatu

Przejdź do - Święto brokatu

Dnia 23 września 2022r. w ramach projektu ,,Centrum Usług Społecznych w Gminie Słupno'' z cyklu animacji społeczności lokalnej odbyło się spotkanie pn. ,, Święto brokatu'' podczas którego seniorzy robili ozdobne mydełka.

Promocja wolontariatu

Przejdź do - Promocja wolontariatu

Z cyklu animacji społeczności lokalnej w dniu 9 września 2022r. odbyło się spotkanie w ramach projektu ,,Centrum Usług Społecznych w Gminie Słupno'' dotyczące promocji wolontariatu.