Wypożyczalnia sprzętu pielęgnacyjnego i wspomagającego w ramach projektu "Cemtrum Aktywizacji Seniorów"

 • Powiększ zdjęcie Pionizator To nowoczesne urządzenie rehabilitacyjne stosowane w procesie rehabilitacji pacjentów               z niedowładem kończyn. Umożliwia przyjęcie pozycji stojącej i samodzielne chodzenie.	 Pionizator sprzyja poprawnemu funkcjono

  Pionizator To nowoczesne urządzenie rehabilitacyjne stosowane w procesie rehabilitacji pacjentów z niedowładem kończyn. Umożliwia przyjęcie pozycji stojącej i samodzielne chodzenie. Pionizator sprzyja poprawnemu funkcjono

 • Powiększ zdjęcie Schodołaz To inaczej transporter schodowy. Urządzenie pozwala pokonać barierę architektoniczną w postaci schodów. Przeznaczony jest do transportu po schodach osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

  Schodołaz To inaczej transporter schodowy. Urządzenie pozwala pokonać barierę architektoniczną w postaci schodów. Przeznaczony jest do transportu po schodach osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

 • Powiększ zdjęcie Koncentrator tlenu Koncentrator to urządzenie, wykorzystywane do dostarczania pacjentowi ciągłych dawek powietrza ze zwiększoną zawartością tlenu. Zwiększa to wydolność układu krążeniowo- oddechowego, dotlenia mięsień sercowy.

  Koncentrator tlenu Koncentrator to urządzenie, wykorzystywane do dostarczania pacjentowi ciągłych dawek powietrza ze zwiększoną zawartością tlenu. Zwiększa to wydolność układu krążeniowo- oddechowego, dotlenia mięsień sercowy.

 • Powiększ zdjęcie Balkoniki Niejednokrotnie przez operacje, urazy czy zwyrodnienia osoby mają ograniczenia w poruszaniu się. Wówczas niezbędne są balkoniki, czyli urządzenia pozwalające na swobodne przemieszczanie się z jednoczesnym odciążeniem niektórych partii cia

  Balkoniki Niejednokrotnie przez operacje, urazy czy zwyrodnienia osoby mają ograniczenia w poruszaniu się. Wówczas niezbędne są balkoniki, czyli urządzenia pozwalające na swobodne przemieszczanie się z jednoczesnym odciążeniem niektórych partii cia

 • Powiększ zdjęcie Rotory do ćwiczeń Urządzenie przeznaczone do ćwiczeń i usprawniania kończyn dolnych. Wypożyczalnia posiada dwa rotory.

  Rotory do ćwiczeń Urządzenie przeznaczone do ćwiczeń i usprawniania kończyn dolnych. Wypożyczalnia posiada dwa rotory.

 • Powiększ zdjęcie Łóżka rehabilitacyjno- ortopedyczne sterowane pilotem. To profesjonalne lóżka będące dobrym, wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla chorych i ich opiekunów. Łóżka są elektrycznie sterowane, co pozwala na ułożenie pacjenta w dowolnej pozycji bez w

  Łóżka rehabilitacyjno- ortopedyczne sterowane pilotem. To profesjonalne lóżka będące dobrym, wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla chorych i ich opiekunów. Łóżka są elektrycznie sterowane, co pozwala na ułożenie pacjenta w dowolnej pozycji bez w

 • Powiększ zdjęcie Rampa aluminiowa teleskopowa Rampa przeznaczona jest jako pomoc przy pokonywaniu schodów . Służy jako podjazd na schodach. Ułatwia codzienne funkcjonowanie , umożliwiając pokonywanie niemal każdego progu.

  Rampa aluminiowa teleskopowa Rampa przeznaczona jest jako pomoc przy pokonywaniu schodów . Służy jako podjazd na schodach. Ułatwia codzienne funkcjonowanie , umożliwiając pokonywanie niemal każdego progu.

 • Powiększ zdjęcie Wózki inwalidzkie Pojazd przeznaczony dla osób mających problem z samodzielnym poruszaniem się. Zapewnia samodzielne przemieszczanie się oraz stabilizację ciała. Obecnie posiadamy dwa wózki.

  Wózki inwalidzkie Pojazd przeznaczony dla osób mających problem z samodzielnym poruszaniem się. Zapewnia samodzielne przemieszczanie się oraz stabilizację ciała. Obecnie posiadamy dwa wózki.

 • Powiększ zdjęcie Kule ortopedyczne Wysokiej jakości kule rehabilitacyjne są pomocne przy chodzeniu dla osób starszy lub po urazach, mających problem z poruszaniem się.

  Kule ortopedyczne Wysokiej jakości kule rehabilitacyjne są pomocne przy chodzeniu dla osób starszy lub po urazach, mających problem z poruszaniem się.